SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

25-02-2019 -

Wyróżnienie Lokomotywy Biznesu 2018 dla Simple SA

Tygodnik Gazeta Finansowa wyróżnił Simple SA tytułem Lokomotywy Biznesu 2018 w kategorii IT – To wyróżnienie dodaje nam skrzydeł  – mówi prezes Spółki Rafał Wnorowski.

- Znaleźliśmy się w gronie firm z różnych branż, z których każda dostarcza Klientom wysokiej jakości produkty oraz unikalne, nowoczesne rozwiązania wspierając w ten sposób gospodarkę. Zostaliśmy docenieni za zrealizowane w ubiegłym roku projekty i dostarczone Klientom aplikacje mobilne - nowe produkty za którymi stoją wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości praca naszych ekspertów – dodaje Rafał Wnorowski.

wyroznienie lokomotywy biznesu 2018 w it dla simple sa

Zostaliśmy decenieni za dostarczenie Klientom nowych rozwiązań - aplikacji mobilnych: mSIMPLE.DMS pozwalająca na mobilne zarządzane dokumentami np. finansowymi, reklamacjami lub ofertami, dedykowana do zarządzania personelem i ułatwiająca pracę działu kadrowo-płacowego mPracownik SIMPLE.ERP czy przygotowana specjalnie dla uczelni aplikacja mStudent SIMPLE.EDU, która skraca ścieżkę kontaktu na linii uczelnia – student i udostępnia studentom najistotniejsze dla nich informacje. Rok 2018 był dla Spółki ważny także ze względu na podpisane kontrakty, wśród nich największy, o wartości blisko 12 mln złotych, na dostawę systemu SIMPLE.EDU w części administracyjno-zarządczej wraz z Portalem Pracowniczym, Elektronicznym Obiegiem Dokumentów i Kontrolingiem dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

„Lokomotywy Biznesu” to cykliczny raport Gazety Finansowej w którym prezentowane są najprężniejsze i przedsiębiorcze firmy w Polsce, z podziałem na najważniejsze branże – wyróżniające się nowoczesnymi rozwiązaniami, stabilną sytuacją oraz dynamicznym rozwojem. „…Wyróżnione firmy podobnie jak lokomotywy ,napędzają swoją branżę,  nadając jej określone tempo rozwoju”.

powrót