SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Branże Branże

Szukasz systemu dedykowanego Twojej branży, który będzie posiadał funkcjonalność dostosowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa czy instytucji?
Poznaj rodzinę rozwiązań SIMPLE, które powstały z myślą o potrzebach i wymaganiach głównych sektorów polskiej gospodarki.

Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy zatrudnianych przez nas ekspertów dostarczamy rozwiązania, które zapewniają możliwość odniesienia sukcesu w coraz silniej konkurencyjnym otoczeniu.
Zapewniamy realizację systemów dedykowanych pod indywidualne potrzeby Klientów oraz integrację wszelkich rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Poznaj dedykowane Twojej branży wersje platformy SIMPLE.ERP!

Produkty Produkty

Jesteśmy jedną z niewielu firmy z branży IT z tak rozbudowaną ofertą produktową. Nasze bogate portfolio innowacyjnych systemów informatycznych, kompleksowo wspomagających zarządzanie, powstało na bazie ponad 30-letniego doświadczenia i liczbie ponad 3 500 zrealizowanych projektów wdrożeniowych.

Niezależnie od tego czy szukają Państwo sprawdzonego rozwiązania do zarządzania personelem, kontroli finansów, optymalizacji produkcji, budżetowania czy rozliczania projektów w naszej ofercie znajdą Państwo właśnie te dla siebie.

Świadczymy również usługi związane z tworzeniem na zlecenie dedykowanego oprogramowania.

Aktualności Aktualności

Kontakt Kontakt

Praca

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i ciekawych projektów, chcesz aby Twoja praca przynosiła Ci satysfakcje, to znalazłeś idealne miejsce dla siebie.

Zobacz nasze oferty pracy...

Zadaj pytanie
*
*
*
*