SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

mStudent SIMPLE.EDU – dziekanat na wyciągnięcie ręki

Aplikacja dedykowana jest uczelniom publicznym i prywatnym, które chcą umacniać swoją pozycję i przewagę konkurencyjną z pomocą nowoczesnych technologii oraz zwiększać swoją atrakcyjność dla studentów.

mStudent SIMPLE.EDU oprócz szybkiego i prostego kontaktu, zapewnia dostęp do najważniejszych i najbardziej aktualnych danych. Student dzięki dedykowanemu pulpitowi od razu po zalogowaniu ma szybki podgląd najważniejszych i najświeższych informacji o ostatniej ocenie, postępie w sesji, grupach do których należy, czy średniej z ocen.

Dodatkowo jednym kliknięciem może sprawdzić swoje oceny, plan zajęć, stan rozliczeń oraz wiadomości i powiadomienia z uczelni – a to nie koniec możliwości.

ZYSKAJ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ Z DEDYKOWANĄ TWOIM STUDENTOM APLIKACJĄ MOBILNĄ m.Student

  • Dodatkowy element wyróżniający dla nowoczesnej uczelni
  • Szybsze spływanie należności od studentów, dzięki bieżącemu dostępowi do stanu rozliczeń, funkcji powiadomień oraz dokonywaniu płatności internetowych* bezpośrednio z aplikacji
  • Znaczące ograniczenie kosztów i czasu osobistej obsługi studentów w dziekanacie i na wydziałach
  • Wzrost zadowolenia studentów, dzięki szybkiemu i prostemu dostępowi do najważniejszych danych
  • Ułatwienie studentom poruszania się po terenie uczelni, dzięki funkcjonalności - Mapy budynków z lokalizacją sal*
  • Bezpieczna (szyfrowane połączenia) i skuteczna komunikacja ze studentami
  • Przekazywanie studentom na bieżąco wiadomości i powiadomień z systemu dziekanatowego
  • Aplikacja dostępna również w wersji anglojęzycznej

łatwe administrowanie

Aplikacja umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie jej wyglądu do identyfikacji wizualnej uczelni. W 3 prostych krokach można określić kolor wiodący, kolor akcentu oraz załączyć logotyp uczelni, który będzie wyświetlany w aplikacji

Co zyska Twój student? Wszystkie ważne informacje na wyciągnięcie ręki!Dedykowany Pulpit Studenta


Aplikacja mStudent SIMPLE.EDU posiada dedykowany pulpit studenta, dzięki któremu nie ominą go już żadne ważne informacje.

Konstrukcja interfejsu i przewijany ekran zapewnia zaraz po zalogowaniu, wgląd w najważniejsze i najnowsze informacje o ostatniej ocenie, postępie w sesji, grupach do których należy, średniej z ocen, czy nadchodzących egzaminach* lub zaliczeniach*.

 

Dodatkowo jednym kliknięciem może sprawdzić

a to nie koniec możliwości!

Mapy budynków uczelni z lokalizacją sal*
Przestrzenne mapy budynków uczelni wraz z naniesionymi lokalizacjami sal pozwolą studentom na lepsze zorientowanie się w rozkładzie pomieszczeń oraz zoptymalizują czas potrzebny na przemieszczanie się pomiędzy zajęciami i budynkami. To ogromne ułatwienie i udogodnienie szczególnie dla studentów uczelni z rozbudowanym miasteczkiem uniwersyteckim.

Zapisy na zajęcia*
Ta dodatkowa funkcjonalność już wkrótce umożliwi studentom dostęp do listy zajęć, na które będą mogli zgłosić swój akces i wybrać je do swojego zakresu przedmiotów. Automatyczne powiadomienia o planowaniu uruchomienia zapisów, pozwolą w szybki i prosty sposób za pośrednictwem telefonu dołączyć do wybranej grupy – ta funkcjonalność ucieszy każdego studenta.

Płatności internetowe*
Aplikacja już wkrótce zostanie rozbudowana również o funkcjonalność płatności internetowych, obsługiwanych przez najpopularniejszych dostawców tej usługi. Oznacza to większą wygodę dla studentów przy korzystaniu z usług uczelni i dokonywania opłat za naliczone należności, jak chociażby czesne. Za pomocą jednego przycisku wykonana zostanie transakcja, która w szybki i bezpieczny sposób przeleje środki. Już dziś możliwe jest uruchomienie tej funkcji dla płatności przez PayU, Przelewy24, Apple Pay czy Google Pay.


Oprócz kilku nowych funkcjonalności, które już w wakacje znajdą się w aplikacji, przygotowujemy również kolejne dodatki, które jeszcze w tym roku wzbogacą funkcjonalność mStudent SIMPLE.EDU. Co jeszcze zyskają Twoi studenci?

Znaczące usprawnienie komunikacji z wykładowcami – dzięki Bazie Wykładowców* z danymi kontaktowymi dydaktyków. Kolejną nowością będzie Jadłospisy w Barach Uczelnianych* – z aktualnymi informacjami o menu. Aplikacja zostanie również rozbudowana o Komunikator* - pozwalający komunikować się studentom indywidualnie lub w ramach grup (wykładowych), kierunków itp.

*funkcjonalności dostępne już w kolejnych wersjach aplikacji zaplanowanych na wakacje i koniec 2018r.

>> Pobierz i przetestuj <<