SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

 mStudent

Aplikacja dedykowana jest uczelniom publicznym i prywatnym, które chcą umacniać swoją pozycję i przewagę konkurencyjną z pomocą nowoczesnych technologii oraz zwiększać swoją atrakcyjność dla studentów. Aplikacja została pozytywnie oceniona w konkursie Dobry Wzór i uzyskała wyróżnienie w kategorii Usługi.

mStudent oprócz szybkiego i prostego kontaktu, zapewnia dostęp do najważniejszych i najbardziej aktualnych danych. Student dzięki dedykowanemu pulpitowi od razu po zalogowaniu ma szybki podgląd najważniejszych i najświeższych informacji o ostatniej ocenie, postępie w sesji, grupach do których należy, czy średniej z ocen.

Dodatkowo jednym kliknięciem może sprawdzić swoje oceny, plan zajęć, stan rozliczeń oraz wiadomości i powiadomienia z uczelni – a to nie koniec możliwości.

ZYSKAJ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ Z DEDYKOWANĄ TWOIM STUDENTOM APLIKACJĄ MOBILNĄ m.Student

  • Dodatkowy element wyróżniający dla nowoczesnej uczelni
  • Szybsze spływanie należności od studentów, dzięki bieżącemu dostępowi do stanu rozliczeń, funkcji powiadomień oraz dokonywaniu płatności internetowych* bezpośrednio z aplikacji
  • Znaczące ograniczenie kosztów i czasu osobistej obsługi studentów w dziekanacie i na wydziałach
  • Wzrost zadowolenia studentów, dzięki szybkiemu i prostemu dostępowi do najważniejszych danych
  • Ułatwienie studentom poruszania się po terenie uczelni, dzięki funkcjonalności - Mapy budynków z lokalizacją sal*
  • Bezpieczna (szyfrowane połączenia) i skuteczna komunikacja ze studentami
  • Przekazywanie studentom na bieżąco wiadomości i powiadomień z systemu dziekanatowego
  • Aplikacja dostępna również w wersji anglojęzycznej

łatwe administrowanie

Aplikacja umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie jej wyglądu do identyfikacji wizualnej uczelni. W 3 prostych krokach można określić kolor wiodący, kolor akcentu oraz załączyć logotyp uczelni, który będzie wyświetlany w aplikacji

Co zyska Twój student? Wszystkie ważne informacje na wyciągnięcie ręki!Dedykowany Pulpit Studenta


Aplikacja mStudent posiada dedykowany pulpit studenta, dzięki któremu nie ominą go już żadne ważne informacje.

Konstrukcja interfejsu i przewijany ekran zapewnia zaraz po zalogowaniu, wgląd w najważniejsze i najnowsze informacje o ostatniej ocenie, postępie w sesji, grupach do których należy, średniej z ocen, czy nadchodzących egzaminach lub zaliczeniach.

 

Dodatkowo jednym kliknięciem może sprawdzić

a to nie koniec możliwości!

Mapy budynków uczelni z lokalizacją sal*
Przestrzenne mapy budynków uczelni wraz z naniesionymi lokalizacjami sal pozwolą studentom na lepsze zorientowanie się w rozkładzie pomieszczeń oraz zoptymalizują czas potrzebny na przemieszczanie się pomiędzy zajęciami i budynkami. To ogromne ułatwienie i udogodnienie szczególnie dla studentów uczelni z rozbudowanym miasteczkiem uniwersyteckim.

Zapisy na zajęcia*
Ta dodatkowa funkcjonalność już wkrótce umożliwi studentom dostęp do listy zajęć, na które będą mogli zgłosić swój akces i wybrać je do swojego zakresu przedmiotów. Automatyczne powiadomienia o planowaniu uruchomienia zapisów, pozwolą w szybki i prosty sposób za pośrednictwem telefonu dołączyć do wybranej grupy – ta funkcjonalność ucieszy każdego studenta.

Płatności internetowe*
Aplikacja już wkrótce zostanie rozbudowana również o funkcjonalność płatności internetowych, obsługiwanych przez najpopularniejszych dostawców tej usługi. Oznacza to większą wygodę dla studentów przy korzystaniu z usług uczelni i dokonywania opłat za naliczone należności, jak chociażby czesne. Za pomocą jednego przycisku wykonana zostanie transakcja, która w szybki i bezpieczny sposób przeleje środki. Już dziś możliwe jest uruchomienie tej funkcji dla płatności przez PayU, Przelewy24, Apple Pay czy Google Pay.


Oprócz kilku nowych funkcjonalności, które już w wakacje znajdą się w aplikacji, przygotowujemy również kolejne dodatki, które jeszcze w tym roku wzbogacą funkcjonalność mStudent. Co jeszcze zyskają Twoi studenci?

Znaczące usprawnienie komunikacji z wykładowcami – dzięki Bazie Wykładowców* z danymi kontaktowymi dydaktyków. Kolejną nowością będzie Jadłospisy w Barach Uczelnianych* – z aktualnymi informacjami o menu. Aplikacja zostanie również rozbudowana o Komunikator* - pozwalający komunikować się studentom indywidualnie lub w ramach grup (wykładowych), kierunków itp.

>> Pobierz i przetestuj <<