SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

Aktualności Aktualności

13-08-2019 -

SIMPLE W GRONIE FINALISTÓW KONKURSU DOBRY WZÓR!

Zgłoszona do konkursu aplikacja mobilna mStudent została pozytywnie oceniona przez Ekspertów konkursu, uzyskała wyróżnienie w kategorii Usługi i zakwalifikowała się do finału konkursu.

W tym roku, do 26 edycji konkursu, zgłoszono 187 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Strefa Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi  oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę - innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.

Dobry Wzór to, przyznawana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, najważniejsza polska nagroda za wzornictwo, konkursowa wystawa DOBRY WZÓR została oceniona przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 25 października - 1 grudnia 2019 r.

Chcesz wiedzieć więcej o wyróżnionej aplikacji mobilnej mStudent?

SKONTAKTUJ SIĘ!

powrót