SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

09-05-2017 -

ZAUTOMATYZUJ SPRZEDAŻ B2B – JUŻ W CZERWCU RUSZA NABÓR DLA MŚP

Myślisz o wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych (B2B) w zakresie e-handlu? Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, zwiększyć skalę działalności, zasięg oferty oraz trwale rozwinąć swoją firmę? Dzięki dofinansowaniu na zastosowanie innowacji będzie to możliwe.

Już w czerwcu Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna nabór w ramach Działania 3.3 Innowacje w MŚP. Dofinansowaniem objęte zostaną projekty polegające na rozwoju produktów i usług opartych na handlu elektronicznym oraz zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych informacyjno-komunikacyjnych (TIK), zapewniających sprzedaż w Internecie, tworzenie i udostępnianie usług elektronicznych, optymalizację procesów ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz współpracę pomiędzy przedsiębiorcami poprzez rozwiązania informatyczne.

Wykorzystanie TIK w celu wzmocnienia relacji z kontrahentami znacząco przyśpieszy rozwój i poprawi efektywność przedsiębiorstwa. Jednocześnie zastosowanie nowoczesnych technologii i kanałów współpracy, umożliwiających pełną automatyzację procesów oraz wymianę danych w obszarze e-handlu, pozwoli na podniesienie konkurencyjności mazowieckich firm na rynku krajowym i międzynarodowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
>> sprawdź możliwości SIMPLE.ERP w zakresie e-handlu
>> skontaktuj się z naszym doradcą, który odpowie na Twoje pytania

Szybki kontakt: (22) 812-58-98 wew. 221

powrót