SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

29-10-2015 -

WEBINARIUM: Jak skutecznie zarządzać i planować proces produkcyjny w małych i średnich przedsiębiorstwach?

SIMPLE wspólnie z firmą ASPI TECH, producentem elementów metalowych, serdecznie zaprasza 4 grudnia na bezpłatne webinarium: Jak skutecznie zarządzać i planować proces produkcyjny w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Na przykładzie wdrożenia SIMPLE.SPRINT w ASPI TECH zaprezentujemy jak implementacja odpowiedniego narzędzia informatycznego bezpośrednio wpływa na zwiększenie efektywności realizowanych procesów produkcyjnych oraz poprawę rentowności prowadzonej działalności i wzrostu konkurencyjności na rynku.

Webinarium realizowane wspólnie z użytkownikiem systemu SIMPLE.SPRINT ukaże realne korzyści jakie można osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnej technologii:

  • Obniżenie kosztów produkcji
  • Zwiększenie efektywności pracowników
  • Precyzyjne planowanie kosztów produkcji oraz zapotrzebowania materiałowego
  • Bieżąca kontrola kosztów produkcji
  • Planowanie produkcji i harmonogramowanie zleceń wraz z bilansowaniem zasobów

Prelegenci podczas spotkania poruszą również  zagadnienia związane z technicznym kosztem wytwarzania, rejestracją zdarzeń na produkcji, generowaniem zleceń produkcyjnych oraz harmonogramowaniem.

ZAPISZ SIE JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNE WEBINARIUM
Termin: 4 grudzień
Godzina: 10:00

Zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań na uruchomionym podczas webinarium live chat, nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące m.in. funkcjonalności systemu SIMPLE.SPRINT. 

powrót