SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

16-06-2008 -

SIMPLE w świecie urody

Znany producent kosmetyków VENITA Sp. z o.o. (www.venita.com.pl) poleca SIMPLE.ERP

Wiceprezes Zarządu VENITA: "(…) Elastyczność i szeroka funkcjonalność pakietu SIMPLE umożliwiło nam dostosowanie tego oprogramowania do naszych wymagań oraz zróżnicowanych wymagań naszych odbiorców, takich jak sieci handlowe i hurtownie. (…) Wdrożenie oprogramowania SIMPLE znacząco usprawniło zarządzanie firmą i zmniejszyło jego pracochłonność zapewniając jednocześnie lepszą kontrolę nad stosowanymi procedurami (…)"

Wdrożenie SIMPLE.ERP zostało przeprowadzone przez VIVO Sp. z o.o. (www.vivo.com.pl) z Łodzi, wieloletniego partnera SIMPLE S.A. i SIMPLE Sp. z o.o. 

Główny Księgowy VENTIA: "(…) W trakcie wdrożenia konsultanci VIVO Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi wykazali się dużą wiedzą merytoryczną zarówno w zakresie znajomości oprogramowania SIMPLE jak i znajomości zagadnień, które zostały objęte procesem informatyzacji. (…) Jesteśmy zadowoleni z systemu SIMPLE.ERP, poziomu świadczonych usług i współpracy z firmą VIVO (…)"

Fabryka kosmetyków VENITA Sp. z o.o. z Łodzi powstała w 1989 roku. powstała w 1989 roku. Założycielami firmy są uznani chemicy w branży kosmetycznej, posiadający w swoim dorobku naukowym szereg patentów zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP. VENITA produkuje kosmetyki do: koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów, pielęgnacji ciała, kosmetyki korowe oraz produkty chemii gospodarczej. VENITA zatrudnia ok. 200 pracowników. Doświadczona załoga i wysoko wykwalifikowana kadra zarządzająca sprawia, że produkty pod marką VENITA są doskonałej jakości, poszukiwane przez coraz szersze grono klientek.

VENITA Sp. z o.o. jest użytkownikiem zintegrowanego pakietu SIMPLE od 2005 roku. Oprogramowanie zostało uruchomione dla 45 użytkowników w centrali w Łodzi i w kilku oddziałach w kraju. Oprogramowanie umożliwia zdalną pracę w oparciu o centralną bazę danych w centrali. Oprogramowanie SIMPLE.ERP zostało wdrożone w zakresie: Finanse, Info, Obrót Towarowy, Personel, Majątek Trwały. Wraz z systemem dostarczono i uruchomiono niezbędną infrastrukturę informatyczną (serwer, bazę danych).

Treść rekomendacji VENITA.

VENITA to kolejna udana implementacja SIMPLE.ERP w przedsiębiorstwie produkującym kosmetyki i chemię gospodarstwa domowego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej rozwiązaniom SIMPLE dla producentów wyrobów chemicznych.

powrót