SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

25-09-2012 -

SIMPLE u czołowego producenta styropianu w Polsce

Yetico S.A., czołowy producent styropianu w Polsce, wdroży dedykowane branży produkcyjnej rozwiązanie SIMPLE.PROD.

Zarząd firmy Yetico zdecydował się na system SIMPLE po długotrwałej analizie rynku uwzględniającej możliwości dostępnych rozwiązań informatycznych oraz doświadczenie firm oferujących oprogramowanie.

Z pośród długiej listy proponowanych systemów platforma SIMPLE wyróżniła się  bogatą funkcjonalnością oraz parametryzacją, co umożliwia późniejszą rozbudowę aplikacji wraz z rozwojem firmy. Pomocne okazały się również spotkania z użytkownikami już wdrożonego systemu, które dały rzeczywisty obraz opinii o możliwościach SIMPLE.PROD.

Projekt realizowany przez zespół konsultantów SIMPLE przewiduje budowę platformy B2B w oparciu o systemz  SIMPLE.PROD w następujących obszarach:

Dodatkowo projekt został rozszerzony o  wdrożenie i integrację z aplikacją SIMPLE, systemu DocuSafe®WorkFlow –usprawniającego obieg spraw i dokumentów  w firmie.

Firma YETICO S.A.  powstała w  1990 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją pozycję na rynku  produktów styropianowych, a dzięki osiąganym wynikom od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce w branży.

powrót