SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

17-10-2012 -

Produkcja leków pod kontrolą dzięki SIMPLE.ERP

 

Polska branża farmaceutyczna wybiera oprogramowanie SIMPLE Krakowski Zakład Farmaceutyczny Amara to kolejny pionier w sektorze prywatnego rynku farmaceutycznego w Polsce, który zdecydował się na kontrolę swojego procesu produkcyjnego z SIMPLE.ERP

Zarząd  firmy Amara podjął decyzję o wdrożeniu systemu ERP w strategicznych dla Spółki obszarach:

Realizowany projekt przewiduje również integrację z oprogramowaniem SIMPLE.CRM/BPM.

SIMPLE.ERP zapewni kompleksową obsługę procesu wytwarzania leków, który jest głównym obszarem działalności firmy Amara. Szczególny nacisk zostanie położony na wdrożenie modułu do zarządzania procesem produkcji z uwzględnieniem śledzenia partii i serii, a także rejestracji wymaganych badań jakościowych, z wykorzystaniem SIMPLE.BPM.

Zakłady Farmaceutyczne dzięki zaangażowaniu zarówno zarządu jak i ponad 150 zatrudnionych pracowników nadal poszerzają zakres oferowanych produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych oraz nieustannie doskonalą proces wytwarzania.

Krakowska firma świadczy również usługi w zakresie: produkcji kontraktowej, rejestracji leków, suplementów diety oraz substancji recepturowych, badań laboratoryjnych a także badań rozwojowych.

Wdrożenie systemu SIMPLE.ERP zrealizowała firma SIMPLE Sp. z o.o., która jest  wieloletnim partnerem biznesowym SIMPLE S.A.

powrót