SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla chemii i farmacji

08-10-2015 -

Producent wyrobów gumowych zwiększa efektywność prowadzonych procesów biznesowych z SIMPLE.ERP

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" S.A., jeden z liderów i uznany producent wyrobów gumowych na rynku krajowym i zagranicznym, wybrał oprogramowanie SIMPLE.ERP do zwiększenia efektywności realizowanych zleceń produkcyjnych, usprawnienia procesów handlowych oraz automatyzacji sprawozdawczości.

Projekt, do realizacji którego BZPG STOMIL S.A. wybrał firmę SIMPLE S.A., obejmuje wdrożenie systemu klasy ERP w obszarach:

  • Zarządzanie Produkcją
  • Finanse i Księgowość,
  • Obrót Towarowy

Realizacja wdrożenia pozwoli zoptymalizować proces wytwórczy przy uwzględnieniu planu sprzedaży i produkcji oraz strumienia zamówień od odbiorców. System SIMPLE.ERP zapewni bieżące informowanie handlowców o planowanych terminach realizacji konkretnych zamówień i zleceń. Dzięki implementacji dedykowanego dla firm z tego sektora rozwiązania możliwa będzie optymalizacja i uchwycenie kosztów rzeczywistych produkcji oraz automatyzacja sprawozdawczości wewnętrznej.

Korzyści wynikające z wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego będą miały bezpośrednie przełożenie na zwiększenie rentowności firmy oraz zwiększenie jej konkurencyjności na rynku.

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil" S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 90-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i jedyny producent węży hydraulicznych w Polsce. W ofercie produkcyjnej firmy znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, min.: górnictwie, budownictwie, rolnictwie, przemyśle maszynowym i spożywczym.

powrót