SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.iMED - oprogramowanie dla szpitali

27-12-2011 -

SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie pracuje na SIMPLE.ERP

Samodzielny Publiczny  Zakład Opieki Zdrowotnej  Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie pracuje na SIMPLE.ERP w obszarach: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały oraz Obrót Towarowy.

Szpital  jest wiodącą placówką medyczną w kraju o wielu specjalnościach w zakresie izolowania i leczenia pacjentów w przypadkach chorób infekcyjnych grożących epidemią lub dokonaniem ataku bioterrorystycznego. Jako jedna z nielicznych placówek posiada boksy melcerowskie, czyli pomieszczenia o wysokim stopniu izolacji.

Ta wyspecjalizowana placówka zdecydowała się na system SIMPLE.ERP by sprawnie gromadzić i przetwarzać informacje, które są niezbędne w procesie podejmowania decyzji o dalszym leczeniu. Dzięki SIMPLE.ERP menedżerowie posiadają efektywne narzędzie, podnoszące rentowność i budujące nową jakość szpitala. Informacje o ruchu chorych, wykonywanych procedurach medycznych i generowanych kosztach docierają do uprawnionych osób począwszy od lekarzy, a skończywszy na księgowości.

Doświadczenie firmy SIMPLE S.A. w procesie informatyzacji w sektorze służby zdrowia dało odzwierciedlenie w liczbie zrealizowanych projektów – obecnie z oprogramowania SIMPLE.ERP korzysta ponad 240 placówek medycznych.
Tylko w ciągu ostatniego roku do grona tych klientów dołączyło 10 kolejnych Szpitali!

powrót