SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.iMED - oprogramowanie dla szpitali

12-10-2011 -

Klienci SIMPLE zwycięzcami konkursu LIDER INFORMATYKI 2011

W tegorocznej edycji konkursu „Lider Informatyki 2011” organizowanej przez redakcję COMPUTERWORLD, brało udział ponad tysiąc firm i instytucji reprezentujących różne gałęzie gospodarki i sektory administracji publicznej.

Wśród finalistów tegorocznej edycji znalazł się Wojskowy Instytut Medyczny – pracujący na SIMPLE.ERP, który w kategorii opieka zdrowotna został nagrodzony za szybkie tempo informatyzacji.

Wojskowy Instytut Medyczny  starając się doganiać najnowocześniejsze standardy inwestuje tylko w sprawdzone rozwiązania.

Zdaniem Grzegorza Gieleraka dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego:

System IT w sposób obiektywny  gwarantuje równy dostęp do wiedzy, a więc i do sukcesu. Pracownik ma świadomość, że coś od niego zależy, a nie jest tylko trybikiem w maszynie”.

Konkurs Lider Informatyki promuje przedsiębiorstwa i instytucje najmądrzej i najefektywniej wykorzystujące w biznesie i swojej działalności rozwiązania ICT. Zarządzający informatyką w przedsiębiorstwach i instytucjach mogą wykazać, w jaki sposób dział IT wspiera strategię biznesową organizacji i przyczynia się do usprawnienia kluczowych procesów. Konkurs pokazuje, które projekty przyniosły niezaprzeczalne, wymierne korzyści.

Cieszymy się i gratulujemy Wojskowemu Instytutowi Medycznemu miejsca w finale.  

powrót