SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla instytutów

SIMPLE.ERP to Zintegrowany System Informatyczny posiadający funkcjonalności dedykowane jednostkom naukowo-badawczym. Umożliwia pracownikom instytutów z poziomu systemu na obsługę zapotrzebowań i zakupów, rozliczanie projektów, Grantów, planowanie i wykonanie budżetów, kontrolę kosztów na poziomie prowadzonych projektów badawczych, grantów lub jednostek organizacyjnych.

SIMPLE.ERP to nowoczesny system informatyczny kompleksowo wspierający zarządzanie Instytutem w zakresie obsługi procesów naukowych, dydaktycznych i administracyjnych.

Firma SIMPLE jest jedyną na polskim rynku firmą IT z tak dużym doświadczeniem w zakresie informatyzacji polskich jednostek naukowo-badawczych. 

SIMPLE.ERP obsługuje takie podmioty jak:

  • Instytuty naukowo - badawcze,
  • Instytuty dydaktyczne,
  • Instytuty prywatne,
  • Instytuty publiczne.

„Aby zapanować nad procesem budżetowania w dużej organizacji, wymagane jest wdrożenie narzędzia do samego planowania budżetowania zintegrowanego z pozostałymi modułami systemu ERP oraz mechanizmami obiegu dokumentów, tak aby można było zdecentralizować proces decyzyjny związany z zaplanowaniem, a później wykonaniem i rozliczeniem budżetu – mówi Prezes firmy SIMPLE.

Dodaje, że firma SIMPLE tylko w tym roku wygrała kilka przetargów na wdrożenie systemów obejmujących m.in. kompleksowy proces budżetowania"