SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla instytutów

07-01-2014 -

Puls Biznesu o pozycji SIMPLE S.A. na rynku IT!

Dynamiczny rozwój firmy SIMPLE dostrzegają wszyscy. Wzrastająca liczba realizowanych projektów, ich skala, złożoność oraz wartość, pozwalają Spółce uzyskiwać coraz to lepsze wyniki finansowe.

Przemysław Gnitecki Prezes firmy SIMPLE S.A. w wywiadzie dla dziennika Puls Biznesu wylicza umowy podpisane w 2013 roku, których łączna wartość zapewnia rekordowy wynik finansowy w historii całej Grupy Kapitałowej.

Przemysław Gnitecki podsumowuje rok:
„Ten rok jest dobry dla całej grupy. Wartość podpisanych przez nas kontraktów dobija do 60mln. zł. Jest to kwota kilkakrotnie wyższa od tej w 2012 r. Mamy bardzo dobry portfel zamówień i korzyści z tego będą widoczne jeszcze w tym roku. W naszej branży wszystko rozstrzyga się w ostatnim kwartale – czwarty kwartał będzie więc decydujący dla rezultatów. Liczymy na poprawę wszystkich wskaźników. Są ku temu mocne przesłanki”.
Naszą ambicją i celem jest umocnienie pozycji na rynku oraz podejmowanie nowych wyzwań. Przykładem tego może być kontrakt z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi. Chodzi o rozwiązania dla rozliczania szpitali, które za wykonanie budżetów odpowiadają przed samorządem. Takich kontraktów było do wzięcia dwa lub trzy na cała Polskę, a nam udało się wygrać.

Zachęcamy do zapoznania się w pełną treścią wywiadu.


 

powrót