SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla instytutów

17-01-2013 -

Jedna z najbardziej znanych i zasłużonych placówek medycznych w Polsce rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce, pracujący na rozwiązaniach SIMPLE od ponad 20 lat, udzielił rekomendacji na wdrożony w części szarej system SIMPLE.ERP
Instytut z oprogramowania marki SIMPLE korzysta od 1992 roku. Wdrożony wówczas znakowy system zastąpiono w 2008 roku zintegrowanym systemem SIMPLE.ERP, którego wdrożenie objęło kluczowe obszary działalności administracyjnej placówki.
 

W 2009 roku Szpital rozpoczął pracę w systemie w modułach:

Projekt wdrożeniowy, przeprowadzony przez spółkę SIMPLE Software Sp. z o.o., wchodzącą w skład Grupy SIMPLE, objął również integrację z już eksploatowanym przez Szpital systemem działającym w części medycznej.
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce to jeden z nielicznych ośrodków specjalizujących się w leczeniu chorób płuc u dzieci. To właśnie do tego Szpitala kierowane są ciężkie przypadki, takie jak postępujące zwyrodnienia śródmiąższowe układu oddechowego. Placówka specjalizuje się w leczeniu bardzo rzadkiej, uwarunkowanej genetycznie mukowiscydozy. Pokaźną grupę pacjentów stanowią pacjenci z powikłaniami przebytych stanów zapalnych oraz ci, którzy wymagają leczenia operacyjnego, zarówno z powodu wad wrodzonych układu oddechowego, jak i chorób nowotworowych miąższu płucnego albo śródpiersia.
Instytut dysponuje 300 osobową kadrą medyczną, która zapewnia pomoc potrzebującym pacjentom.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią referencji >>
 

powrót