SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla instytutów

14-11-2013 -

Instytut automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych rekomenduje SIMPLE S.A.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, jako jednostka do zadań której należy m.in. opracowywanie i wdrażanie w różnych gałęziach przemysłu nowych technologii, rekomenduje oprogramowanie SIMPLE S.A. oraz usługi świadczone na rzecz Instytutu.
Instytut od 1995 roku korzysta z oprogramowania SIMPLE, które wspiera pracowników w realizacji codziennych obowiązków. Wdrożony w 2008 roku zintegrowany system SIMPLE.ERP, pozwala na bieżący dostęp do aktualnych danych finansowych, zapewnia całkowitą kontrolę kosztów i innych parametrów działalności instytutu. Umożliwia analityczną i syntetyczną prezentację strategicznych danych finansowych w formie wieloprzekrojowych zestawień. System umożliwia kompleksowe kontrolowanie całości majątku trwałego jednostki, udostępniając komplet narzędzi służących do zarządzania, organizowania i prowadzenia ewidencji jego składników. W obszarze kadrowo – płacowym system wspiera proces zarządzania grupą 300 zatrudnionych osób, zapewniając realizację wszystkich zadań związanych z obsługą personalną oraz płacową. Jest także narzędziem dostarczającym kadrze zarządzającej informacji, pozwalających w wygodny sposób analizować dane o pracownikach.

„Dlatego polecamy SIMPLE S.A. jako znaną i sprawdzoną firmę, oferującą sprawdzone i kompleksowe rozwiązania informatyczne”

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią rekomendacji


 

powrót