SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.ERP - oprogramowanie dla instytutów

10-04-2013 -

COMPUTERWORLD: Wypowiedź Prezesa SIMPLE w raporcie APLIKACJE BIZNESOWE

 

Wraz z dojrzewaniem gospodarki i rosnącą presją konkurencyjną ważne staje się posiadanie sprawnie działającego systemu regulującego działanie procesorów organizacji. Systemy klasy ERP zmieniają się wraz z gospodarką i całą branżą IT.”


Redakcja magazynu COMPUTERWORLD opublikowała w marcu specjalny raport zatytułowany APLIKACJE BIZNESOWE, w którym porównano funkcjonalność dostępnych na polskim rynku systemów klasy ERP, BI, CRM. Przygotowane zestawienie po raz kolejny udowadnia bogate możliwości systemu SIMPLE.ERP, które wyróżniają firmę SIMPLE jako doświadczonego producenta.

Przygotowując materiał, redakcja COMPUTERWORLD zwróciła się m.in. do Prezesa Zarządu SIMPLE z prośbą o komentarz w sprawie zakresu realizowanych projektów wdrożeniowych oraz obecnych potrzeb rynku:
„Aby zapanować nad procesem budżetowania w dużej organizacji, wymagane jest wdrożenie narzędzia do samego planowania budżetowania zintegrowanego z pozostałymi modułami systemu ERP oraz mechanizmami obiegu dokumentów, tak aby można było zdecentralizować proces decyzyjny związany z zaplanowaniem, a później wykonaniem i rozliczeniem budżetu – mówi Przemysław Gnitecki Prezes firmy SIMPLE. Dodaje, że firma SIMPLE tylko w tym roku wygrała kilka przetargów na wdrożenie systemów obejmujących m.in. kompleksowy proces budżetowania"


 

powrót