SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

29-09-2016 -

WEBINARIUM: Zarządzanie twardymi i miękkimi procesami HR.

Zapisz się na bezpłatne webinarium i zobacz jak, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, skrócić czas potrzebny do obsługi zagadnień kadrowo-płacowych oraz usprawnić komunikację z pracownikami.

13 października o godzinie 11:00 Ekspert SIMPLE S.A. zaprezentuje możliwości rozwiązań SIMPLE, zapewniających kompleksowe zarządzanie twardymi i miękkimi procesami obsługi pracowników.

Prezentacja obejmie w szczególności:

  • Przegląd najważniejszych funkcji HR.
  • Omówienie ścieżek obiegu informacji z i do systemu, w tym obejmujących opcje samoobsługowe dla pracowników, zarządzanie czasem pracy, obsługa szkoleń, ocen, rekrutacji, rozwoju pracownika, BHP i zarządzanie delegacjami.
  • Zagadnienia w zakresie współpracy systemu z użytkownikami, począwszy od pracownika szeregowego do osób zarządzających firmą.
  • Raportowanie z obszaru „twardego” i „miękkiego” systemu, dotyczące m.in.: stanu zatrudnienia (w podziale na stanowiska, wydziały, płeć, wiek, wykształcenie, okres zatrudnienia), porównywania pracowników według kompetencji, zestawienia wyników ocen pracowniczych (w przedziale czasowym w podziale na działy, wykształcenie, lokalizacje, stanowiska), analiz kompetencji (w przedziale czasowym w podziale na działy i konkretne osoby).
  • Przedstawienie sposobu parametryzacji systemu pod potrzeby użytkowników.


 

 
 
 
 
powrót