SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

05-05-2016 -

WEBINARIUM: Wszystko o Jednolitym Pliku Kontrolnym

SIMPLE S.A. wspólnie z jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa podatkowego Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. zachęca do udziału 19 maja o godzinie 11:30 w webinarium na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego. 

Prof. dr hab. Witold Modzelewski, jeden z najbardziej znanych specjalistów w dziedzinie podatków i prawa podatkowego wspólnie z ekspertem SIMPLE omówi zagadnienia dotyczące wprowadzenia od 1 lipca 2016 r.  Jednolitego Pliku kontrolnego, jak również szerszy aspekt gospodarczy wprowadzenia JPK i kolejnych propozycji Rządu dotyczących problematyki „uszczelnienia systemu podatkowego”.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  1. Jakie firmy i jednostki publiczne będą zobowiązane do udostępniania danych za pośrednictwem JPK?
  2. Jaki jest zakres danych objętych projektami struktury JPK?
  3. Jak przygotować się do wprowadzenia JPK?
  4. Harmonogram wdrożenia JPK u klientów pracujących na SIMPLE.ERP


 

Patronat medialny

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl., będący źródłem najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty. Na jego łamach ukazują się publikacje ekspertów z dziedziny księgowości, kadr, doradztwa podatkowego oraz prawa.

Patronat merytoryczny

Patronat merytoryczny objął Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. zo.o.
Prof. dr hab. Witold Modzelewski - Prezes Instytutu Studiów Podatkowych
. Profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1992‑1996 był wiceministrem finansów odpowiedzialnym za przebudowę systemu polskiego prawa podatkowego. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, w Szkole Głównej Handlowej oraz na innych uczelniach. Od 38 lat prowadzi wykłady i seminaria na temat podatków i prawa podatkowego. Doradca Podatkowy oraz Radca Prawny. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Honorowy Przewodniczący Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Członek Komitetu Prognoz „Polska 2000 Plus” przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk.

Wypełnij formularz i zarejestruj się na webinarium.

Liczba miejsc ograniczona.

powrót