SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

13-11-2017 -

UWALNIAMY POLSKI POTENCJAŁ! SIMPLE PARTNEREM KONGRESU 590

„Uwalniamy polski potencjał” – to hasło tegorocznego najważniejszego polskiego wydarzenia gospodarczego w kraju – Kongresu 590, którego Partnerem jest również SIMPLE S.A.

Najwybitniejsze postacie polskiej gospodarki spotkają się w stolicy Podkarpacia 16 i 17 listopada, by debatować o kierunku rozwoju i wzrostu rodzimego kapitału, dzieląc się swoimi opiniami i doświadczeniem.

Technologie Informatyczne to jedna z branż, która przesądza o sile polskiej gospodarki, dlatego na wydarzeniu nie zabraknie reprezentantów SIMPLE S.A. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska i do dyskusji z naszymi Ekspertami, zarówno w kategorii zintegrowanych systemów informatycznych dla rynku publicznego, jak i komercyjnego.

Kongres 590 to dwa dni rozmów, wielowymiarowe bloki tematyczne, szereg paneli dyskusyjnych oraz około 2500 uczestników i gości z całego świata, przedstawicieli wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej.

Do Rzeszowa przyjedzie także Prezydent Andrzej Duda, który objął wydarzenie honorowym patronatem. Kongres 590 zawdzięcza swoją nazwę kodzie kreskowemu, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie firmy.

więcej o kongresie na >> https://kongres590.pl/


Zobacz także >> KLIENT SIMPLE NOMINOWANY DO NAGRODY GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP – GRATULUJEMY!

powrót