SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

12-12-2014 -

SIMPLE w COMPUTERWORLD: W KOLEJCE PO ERP

Redakcja magazynu COMPUTERWORLD przygotowała materiał na temat obecnego zapotrzebowania rynku na rozwiązania klasy ERP. Do stworzenia materiału, będącego przekrojem informacji na temat potrzeb poszczególnych branż, kosztów wdrożeń oraz skalowalności systemów dostępnych na polskim rynku, posłużyły wypowiedzi głównych dostawców tej klasy rozwiązań, m.in. Prezesa Zarządu SIMPLE S.A. Przemysława Gniteckiego

„Sektor publiczny zawsze był i nadal jest odbiorcą dużych rozwiązań. Wynika to głównie z tego, że instytucje państwowe i spółki skarbu państwa zatrudniają często tysiące pracowników i odpowiadają wielkością dużym firmom lub oddziałom zachodnich korporacji w kraju. Ze względu na ogromną ilość przetwarzanych informacji i konieczność ich archiwizacji wymagają zaawansowanych rozwiązań integracyjnych oraz wielu systemów wspomagających zarządzanie. Coraz częściej poziom zaawansowania rozwiązań dla sektora publicznego jest podobny do tego, który można zauważyć w sektorze korporacyjnym”

SIMPLE S.A. stała się niekwestionowanym liderem w tym sektorze pod względem wdrożeń systemu klasy ERP. W przeciągu ostatnich dwóch lat, Spółka podpisała nowe kontrakty na łączną wartość przekraczającą 65 mln. zł.

powrót