SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

29-10-2013 -

SIMPLE szturmem zdobywa uczelniane kontrakty

Kolejna, prestiżowa uczelnia jaką jest Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, wybrała do zwiększenia efektywności działalności kompleksowe oprogramowanie firmy SIMPLE S.A. 

Postępowanie przetargowe na realizację zadania pod nazwą Program Doskonalenia Jakości w UMB, którego przedmiotem jest wdrożenie trzonu do zarządzania zasobami uczelni, przewiduje wdrożenie platformy SIMPLE.EDU w następujących obszarach:

 

Administracji :
Dziekanatu:


Uczelnia zostanie również objęta Elektronicznym Obiegiem Dokumentów, wdrożonym dla sprawniejszego i szybszego obiegu informacji.

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku to prestiżowa, prężnie rozwijająca się jednostka, wyróżniająca się na tle polskich ośrodków akademickich. Uczelnia zatrudnia ponad 1000 pracowników naukowo – dydaktycznych, którzy przekazują wiedzę przyszłym lekarzom, farmaceutą i specjalistom z zakresu nauk o zdrowiu. Na Uczelni w chwili obecnej kształci się ponad 4000 studentów. Uniwersytet plasuje się w czołówce wszystkich szkół wyższych w Polsce.Kontrakt z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku jest 15 umową podpisaną z uczelniami przez SIMPLE w 2013 roku, a jego wartość przekracza 8 350 000 zł.


 

powrót