SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

21-05-2015 -

SIMPLE S.A. Z CERTYFIKATEM ORACLE GOLD PARTNER!

SIMPLE S.A. w ramach działalności skupionej wokół marki SIMPLE id rozpoczęła współprace z ORACLE POLSKA uzyskując status GOLD PARTNER. Autoryzacja daje firmie możliwość oferowania produktów z grupy Oracle Technology, w tym z obszarów: Application Development and System Integration, Cloud Computing, Infrastructure oraz Machine to Machine (M2M).
W centrum współpracy SIMPLE z firmą Oracle znajdują się rozwiązania grupy „Application Development and System Integration”. W oparciu o te technologie spółka zamierza oferować i dostarczać: portale korporacyjne, rozwiązania zgodne z architekturą SOA, rozwiązania klasy BI oraz Big Data a także dedykowane aplikacje biznesowe (BPM).
Udział w programie partnerskim Oracle umacnia pozycje spółki wśród dostawców rozwiązań indywidualnych oraz usług integracyjnych. Dzięki tej współpracy SIMPLE może poszerzyć swój portfel o produkty jednego ze światowych liderów technologicznych, a przez to skierować swoją ofertę do szerszego grona odbiorców korporacyjnych oraz instytucji publicznych.

„W ostatnich kilku latach pozyskaliśmy wiele nowych doświadczeń realizując złożone projekty integratorskie o kilkumilionowych budżetach. W trakcie ich realizacji udało się również pozyskać szereg unikalnych kompetencji, które razem z referencjami chcielibyśmy teraz wykorzystać w postaci istotnej przewagi konkurencyjnej.
Widzimy duży potencjał we współpracy z firmą Oracle. Nasz biznes w kilku obszarach jest zbieżny i wykazuje dużą synergię. Chcemy systematycznie zwiększać udział spółki i portfel zamówień w tym segmencie.”
dodaje Mariusz Zaprawa Dyrektor Pionu Systemów Dedykowanych w SIMPLE S.A.

powrót