SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

07-03-2016 -

SIMPLE S.A. w RAPORCIE ERP PERSPEKTYWY z podsumowaniem działań w 2015 roku oraz kierunkiem rozwoju swojej oferty.

(…) W 2015 roku spółka wprowadziła do oferty nowe produkty, m.in. następcę pierwszego rozwiązania firmy SIMPLE BUSINESS. System sBIZNES to odpowiedź spółki na potrzeby mniejszych podmiotów oraz firm rozwijającym się, które szukają kompleksowego rozwiązania w bardzo przystępnej cenie. Dzięki rozpoczętej współpracy z firmą Qlik, liderem rynku z zakresu rozwiązań Business Intelligence, do oferty SIMPLE trafiło najczęściej wybierane rozwiązanie do analiz - Qlik View. Wśród nowości nie zabrakło również dedykowanych branży produkcyjnej propozycji z zakresu rozwiązań klasy MES i APS. (…)
2015 to również okres rozkwitu realizowanych przez SIMPLE projektów indywidualnych, oprócz podpisanej w konsorcjum umowy na świadczenie usługi wsparcia analitycznego i projektowego w zakresie realizacji przedsięwzięć informatycznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, spółce udało się z sukcesem zrealizować projekt dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych, którego przedmiotem było stworzenie systemu Polskie Dossiers.(…)
(…) W minionym roku spółka skupiła się również na intensywnych pracach rozwojowych corowego produktu SIMPLE.ERP. System rozbudowano o ponad 10 nowych obszarów funkcjonalnych, stworzonych specjalnie z myślą o klientach z rynku publicznego jak i komercyjnego. (…)

Rynek systemów ERP w roku 2016 to zwiększające się zainteresowanie i rozwoju oprogramowania w chmurze oraz systemów wspierających mobilne zarządzanie przedsiębiorstwem. Na znaczeniu zyskają takie koncepcje, jak Digital Manufacturing (cyfrowe wytwarzanie), Smart Manufacturing (inteligentna produkcja) oraz rosnące zainteresowanie wykorzystaniem rozwiązań mobilnych łączących halę produkcyjną z kierownictwem zgodnie z zasadą „from shop floor to top floor”. 

Oferta SIMPLE S.A. nieustannie się rozwija, by jak najlepiej dostosować się do pojawiających się wymagań rynku.

Dlatego już teraz klienci SIMPLE mogą korzystać z nowoczesnych narzędzi IT.

powrót