SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

21-01-2015 -

SIMPLE S.A. ponownie nagrodzona za konsekwentny i dynamiczny rozwój!

SIMPLE S.A., która nieprzerwalnie od 2010 roku należy do zaszczytnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm, kolejny rok z rzędu została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu.
Spółka sukcesywnie rozbudowując swoją ofertę oraz zakres świadczonych usług, stała się najczęściej wybieranym partnerem biznesowym w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP. Ilość i zakres realizowanych projektów pozwoliły SIMPLE osiągnąć ponad 30% wzrost przychodów w stosunku do roku 2012, co znacznie wyróżnia spółkę na tle konkurencji. SIMPLE to jedna z niewielu firm informatycznych, która odnotowuje systematyczny wzrost wyników finansowych.
Obecność w corocznym zestawieniu jest potwierdzeniem, iż dzięki skutecznej realizacji przyjętej strategii oraz wpisaniu się w potrzeby rynku, z oferty spółki korzysta coraz liczniejsze grono przedsiębiorców i instytucji.
Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Wyniki Rankingu Gazel Biznesu publikowane są na łamach dziennika ekonomicznego Puls Biznesu należącego do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

powrót