SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

22-09-2014 -

SIMPLE S.A. OFICJALNYM PARTNEREM KLUBU PIŁKARSKIEGO LEGIA WARSZAWA -AKTUALNEGO MISTRZA POLSKI!

SIMPLE S.A., jeden z najczęściej wybieranych producentów oprogramowania informatycznego klasy ERP, BI, HRM aktywnie wspiera i propaguje sport, a w szczególności te dyscypliny sportowe, w których ważna jest gra zespołowa oraz zasady fair – play. Dlatego też Spółka zdecydowała się podjąć współpracę z najpopularniejszym polskim klubem piłkarskim o 100 letniej historii.

Sukces Legii Warszawa, jej wartości oraz zaangażowanie w rozwój młodych talentów  są bliskie zasadom jakimi kieruje się SIMPLE. Spółka rok w rok bije kolejne rekordy wyników finansowych, zdobywa tytuły oraz wyróżnienia w wielu branżowych raportach, angażuje się w działania prospołeczne oraz edukujące społeczeństwo z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT.   

Logo SIMPLE wielokrotnie udekoruje i oświeci stadion podczas najważniejszych rozgrywek przy ulicy Łazienkowskiej. 

Legia Warszawa , aktualny mistrz Polski od wielu lat zajmuje 1. miejsce w tabeli wszech czasów polskiej Ekstraklasy, będąc zarazem jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich na arenie międzynarodowej.

Spółka jest również głównym Sponsorem zwycięskiej drużyny SIMPLE KAHUNA TEAM w tegorocznych Finałach Polskiej Ligi Squasha.

powrót