SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

13-11-2018 -

SIMPLE OBCHODZI 30-LECIE DZIAŁALNOŚCI!

SIMPLE OBCHODZI 30-LECIE DZIAŁALNOŚCI!
 

Spółka SIMPLE, jak wiele znanych firm z branży IT, rozpoczynała swoją działalność w garażu, gdzie jeden z założycieli wraz z przyjaciółmi stworzyli pierwsze oferowane przez nas rozwiązanie. Dziś - 30 lat później jako Grupa Kapitałowa dostarczamy autorskie systemy i aplikacje do największych i najbardziej znanych firm i instytucji, wspierając rozwój krajowej gospodarki. Z okazji 30-lecia działalności przygotowaliśmy dla Użytkowników i Klientów Grupy wiele nowości!

- 30-lecie to wyjątkowy jubileusz i doskonała okazja do podsumowań, wspomnień i podziękowań. Jako Prezes SIMPLE chciałbym skierować te podziękowania w stronę wszystkich Klientów Grupy, Partnerów oraz Pracowników, którzy przez te 30 lat poprzez swoje zaufanie i zaangażowanie przyczynili się do obecnej pozycji Spółki i Grupy na rynku. Na tym etapie działalności stawiamy na dynamiczny rozwój, posiadamy do tego silne fundamenty w postaci wykwalifikowanych Ekspertów oraz poszerzającej się oferty produktowej. Jestem przekonany, że wszyscy Akcjonariusze oraz Inwestorzy śledzący nowe kontakty, realizowane projekty oraz rozwój Spółki i jej oferty, widzą efekty przyjętej przez nas strategii i jej odzwierciedlanie w coraz to lepszych wynikach firmypowiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

W przeciągu 30 lat Grupa zrealizowała ponad 3 500 wdrożeń, będąc obecnie znaną i dobrze postrzeganą marką wśród krajowych producentów rozwiązań informatycznych.

- Podczas tych 30 lat istnienia na polskim rynku IT SIMPLE przeprowadziło i ukończyło bardzo wiele ciekawych i kompleksowych projektów, zdobyło potężne doświadczenie oraz stało się jednym z czołowych producentów zintegrowanych systemów informatycznych w kraju. Nie osiągnęlibyśmy pozycji lidera bez zaangażowania naszych Pracowników, to dzięki ich wiedzy i profesjonalizmowi możemy obsługiwać największe projekty dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.

Wśród nowości, jakie przygotowaliśmy z okazji 30-lecia SIMPLE, nasi Klienci znajdą całą serię aplikacji mobilnych, które stopniowo udostępniamy. A to nie koniec niespodzianek – już teraz przedpremierowo wybrani Klienci mogą wypróbować również– AdminPanel, aplikację dla systemu Windows.

- Od początku istnienia SIMPLE kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszych produktów i oferowanych usług, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rynku i oczekiwań Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Właśnie dlatego z okazji 30-lecia naszej działalności przygotowaliśmy całą serię aplikacji mobilnych stworzonych w najnowszych technologiach. Widzimy duże zainteresowanie ze strony Klientów, którzy wiedzą, że to jeden z głównych trendów na najbliższe lata i obszar zapewniający im wzrost efektywności  mówi Michał Siedlecki, Wiceprezes Zarządu i współzałożyciel SIMPLE S.A.

powrót