SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

30-06-2014 -

SIMPLE KAHUNA TEAM PONOWNIE MISTRZEM POLSKI!

Drużynowe Mistrzostwa Polski dobiegły końca, wyłaniając SIMPLE KAHUNA TEAM ponownie nr 1 w kraju!

Na rozegranym w dniach 26-28 sierpnia w Krakowie Finale Polskiej Ligi Squasha - Squash&Art Festival zaprezentowali się uczestnicy należący do czołówki zarówno polskich jak i światowych rankingów. Pojawiły się takie nazwiska jak Gregory Gaultier – obecnie numer jeden światowego squasha, Line Hansen (Wicemistrzyni Europy) – występujący w barwach SIMPLE KAHUNA TEAM oraz James Willstrop, Laura Massaro, Alison Waters czy Cameron Pilley reprezentujący pozostałe drużyny.  Na szklanym korcie zobaczyliśmy 16 najlepszych drużyn męskich, 16 damskich oraz 10 juniorskich, które zostały wyłonione spośród aż 102 zgłoszonych do eliminacji zespołów.

Zawody zdominowane przez SIMPLE KAHUNA TEAM, zakończyły się złotem dla drużyny męskiej, srebrem dla drużyny kobiecej i czwartym miejscem uzyskanym przez naszą drużynę juniorską.

Tegoroczna wygrana zapewniła drużynie SIMPLE KAHUNA udział w Klubowych Mistrzostwach Europy w Nottingham, które odbędą się w dniach 3-6 września. Tam zmierzy się z najmocniejszymi klubami w Europie, m.in. mistrzami Anglii, Francji i Niemiec.
 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału w finale a drużynie SIMPLE KAHUNA TEAM życzymy kolejnych takich sukcesów w nadchodzących światowych rozgrywkach.

Więcej materiałów z rozegranych finałów dostępnych jest na naszym fanpage
 

powrót