SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

08-07-2015 -

SIMPLE KAHUNA TEAM KOLEJNY ROK Z RZĘDU MISTRZEM POLSKI!

Męski zespół SIMPLE KAHUNA TEAM obronił tytuł Mistrza Polski, a tym samym kolejny rok z rzędu jako zwycięska drużyna ma prawo reprezentować Polskę w Klubowych Mistrzostwach Europy.
W dniach 25-27.06.2015 na szklanym korcie w Krakowie, odbyła się czwarta edycja Squash & Art Festival, Finał Polskiej Ligii Squasha, najbardziej prestiżowa rywalizacja w squasha, która po raz kolejny należała do drużyny SIPLE KAHUNA TEAM.

W zmaganiach o miejsce na podium brało udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z kilkudziesięciu klubów z całego kraju. Skład najlepszych polskich zespołów, podobnie jak w ubiegłych latach, był iście gwiazdorski. Wśród zawodników byli reprezentanci światowej czołówki m.in. Gregory'ego Gaultiera czy Simona Rosnera (odpowiednio nr 2 i 6 światowego squasha) oraz Laurensa Jana Anjemę (brązowy medalista Mistrzostw Europy), a także Alison Waters i Emmę Beddoes (odpowiednio numer 6 i 13 w rankingu światowym kobiet). 

SIMPLE KAHUNA TEAM to nie tylko zwycięska drużyna męska, ale również zespół kobiet, który uplasował się  na miejscu 4 oraz najmłodsi zawodnicy, drużyna juniorska, która zakończyła zawody z 6 miejscem.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

powrót