SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

26-10-2011 -

SIMPLE.EDU – nagrodzone Drogowskazem Cyfrowej Polski

Dedykowane edukacji rozwiązanie SIMPLE zostało uznane za najlepszą platformę dla uczelni wyższych i zostało nagrodzone DROGOWSKAZEM CYFROWEJ POLSKI. Na uroczystej gali Wiceprezes Spółki SIMPLE Przemysław Gnitecki odebrał nagrodę dla SIMPLE.EDU, którą nasza Spółka otrzymała w kategorii: Rozwiązania dla Uczelni.

 

Doświadczenie firmy SIMPLE S.A. w procesie informatyzacji polskich Uczelni Wyższych oraz wprowadzona na rynek jedyna platforma narzędziowa SIMPLE.EDU do kompleksowego zarządzania administracją oraz dziekanatem Uczelni, przyczynia się do cyfryzacji polskiej edukacji – co zostało zauważone przez redakcję magazynu.

„ Chcemy, by nasze nagrody miały szczególny charakter – mówił podczas uroczystości Jarosław Molga, redaktor naczelny Cyfrowej Polski. – Dlatego przyznajemy je za rozwiązania i produkty, które ze względu na możliwości jakie stwarzają, rzeczywiście są drogowskazami cyfryzacji Polski. Wskazują kierunki rozwoju tego procesu.”

Cieszymy się z nagrody przyznanej SIMPLE.EDU oraz z coraz większej ilości Uczelni zainteresowanych wdrożeniem platformy zapewniającej nie tylko wsparcie dydaktyki i zarządzania działalnością szkoły ale również mającej wpływ na jakość kształcenia a tym samym na rozwój Polski. 

powrót