SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

22-11-2018 -

SIMPLE DOSTARCZY SYSTEM ZARZĄDZANIA UCZELNIĄ ZA 12 MLN ZŁ

Spółka SIMPLE podpisała kolejny na przestrzeni zaledwie kilku ostatnich tygodni kontrakt na dostarczenie i wdrożenie systemu do zarządzania uczelnią. Zawarta z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu umowa obejmuje dostawę systemu SIMPLE.EDU w części administracyjno-zarządczej wraz z Portalem Pracowniczym, Elektronicznym Obiegiem Dokumentów i Kontrolingiem. Wartość kontraktu to blisko 12 mln zł.

UMK w wyniku postępowania przetargowego wybrał ofertę złożoną przez Spółkę SIMPLE, która dostarczy Zintegrowany System Informatyczny zapewniający pełną obsługę kluczowych procesów. System wpłynie na podniesienie efektywności i wesprze Uczelnię w podejmowaniu codziennych decyzji, operatywnym zarządzaniu płynnością finansową oraz umożliwi dalszy dynamiczny rozwój Uniwersytetu w oparciu o jego zasoby intelektualne.

- Nasza oferta po raz kolejny spotkała się z uznaniem tak dużej i znaczącej polskiej uczelni. Ten i ostatnio zawarte kontrakty są najlepszym potwierdzeniem dopasowania oferty SIMPLE do potrzeb rynku edukacyjnego. Tworzymy i dostarczamy systemy, które nie tylko stanowią narzędzie do wsparcia bieżącego działania i zarządzania Uniwersytetem, ale również przekładają się na umożliwienie dalszego rozwoju i wykorzystanie ich potencjału oraz zasobów intelektualnych. Kompleksowość systemu SIMPLE.EDU sprawia, że polskie uczelnie chętnie z niego korzystają. Jestem przekonany, że zaoferowane rozwiązanie sprosta wymaganiom Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, będąc nieodzownym wsparciem w podejmowaniu ważnych i codziennych decyzji. Liczymy na to, że podobnych projektów w następnym roku będzie jeszcze więcej – komentuje Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

Projekt charakteryzuje się bardzo rozbudowaną specyfikacją i szczegółowością wymagań - to jeden z większych kontraktów podpisanych przez SIMPLE na przestrzeni ostatnich lat w segmencie edukacyjnym.

- Projekt pod względem potrzeb Klienta charakteryzuje się wysokim stopniem szczegółowości, stawia przed SIMPLE wiele wymagań, naprzeciw którym wychodzimy z całym bagażem doświadczeń z ukończonych sukcesem wdrożeń ZSI w uczelniach . Jestem pewien, że  w efekcie końcowym te działania przełożą się na efektywne i sprawne zarządzanie Uniwersytetem. Liczymy także na to, że ten projekt będzie modelowym wdrożeniem w skali wszystkich polskich uczelnidodaje Prezes.

SIMPLE jest obecnie liderem wśród dostawców zintegrowanych systemów informatycznych dla branży edukacyjnej. Dotychczas dostarczyliśmy rozwiązanie do ponad 80 Uczelni. Od lat pokazujemy jak skutecznie wykorzystywać system, aby zwiększyć efektywność i poprawić zarządzanie procesami wewnątrz organizacji.

- Spółka SIMPLE przeprowadziła wiele projektów z zakresu informatyzacji Szkół Wyższych. Naszym Klientom oferujemy i zapewniamy pełną gamę nie tylko dedykowanych systemów i aplikacji, ale również usług – świadczonych przez najlepszych na rynku Ekspertów. Stawiamy na kompleksowe i indywidualne podejście na każdym etapie współpracy, od wdrożenia po świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych dla zaimplementowanych rozwiązańdodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.

Początki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika sięgają 1945 roku, uchodzi za największą i najstarszą Uczelnię w regionie. Aktualnie posiada w swojej ofercie 17 wydziałów i kształci łącznie ponad 32 tysiące studentów.

Od 2001 r. Uniwersytet Mikołaja Kopernika wspólnie z Towarzystwem Naukowym w Toruniu i Urzędem Miasta Torunia organizuje corocznie Festiwal Nauki i Sztuki. W ramach Festiwalu odbywa się około 150 imprez: pokazów, warsztatów, dyskusji, wykładów i wycieczek.
W 2012 roku zakończyła się budowa Interdyscyplinarnego Centrum Nowoczesnych Technologii i rozbudowa Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa". W tym samym roku Wydział Biologii i Nauk o Ziemi został podzielony na dwa wydziały: Biologii i Ochrony Środowiska oraz Nauk o Ziemi. W roku 2013 zostało oddane do użytku Uniwersyteckie Centrum Sportowe.  Obecnie częścią Uniwersytetu jest  Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

powrót