SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

15-07-2013 -

RAPORT TOP200 COMPUTERWORLD - CAŁA PRAWDA O RYNKU ICT 


 

W dniu 26 czerwca 2013 roku ukazała się najnowsza edycja Raportu Computerworld TOP 200. SIMPLE S.A. po raz kolejny znalazło się wśród największych firm informatycznych mających wpływ na stopień informatyzacji polskiej gospodarki.

Raport TOP200 to jedyne tego rodzaju zestawienie, które jest doskonałym podsumowaniem branży ICT w kraju. Tegoroczne wydanie to 150 stron analiz i około 40 rankingów, w których firma SIMPLE figuruje jako jeden z liderów IT.
 

Rekordowe wyniki finansowe osiągnięte przez SIMPLE w 2012 roku, zaowocowały uzyskaniem wyższych pozycji w wielu zestawieniach. Spółka uplasowała się na 8 miejscu NAJWIĘKSZYCH DOSTAWCÓW SYSTEMÓW ERP i potwierdziła silną pozycji na rynku informatycznym.

Niezmiennie od 25 lat firma SIMPLE jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań klasy ERP. Aby zapewnić swoim klientom nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie, SIMPLE nieustannie inwestuje w prace rozwojowe oferowanych aplikacji. Zapewniło to spółce dobre miejsce w rankingu firm informatycznych o najwyższych nakładach na R&D.

Wyniki Raportu odzwierciedlają efekty przyjętej przez Zarząd strategii.

powrót