SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

19-11-2014 -

PULS BIZNESU: SIMPLE NEGOCJUJE KOLEJNE ZAKUPY

Na łamach Pulsu Biznesu, dziennika informującego o bieżących i najważniejszych wydarzeniach biznesowych, opublikowano materiał dotyczący planów SIMPLE S.A. oraz wielomilionowych kontraktów podpisanych przez giełdową spółkę w ostatnim czasie.
Rafał Wnorowski Wiceprezes Zarządu SIMPLE zdradza plany spółki w zakresie kolejnych przejęć:
(…)Rozmawiamy z kilkoma firmami, spodziewam się, że decyzje w tych sprawach zapadną w ciągu najbliższych sześciu miesięcy - mówi Rafał Wnorowski
Zapowiada, że spółki, które są na celowniku, mają rozszerzyć kompetencje SIMPLE w kluczowych obszarach (systemy ERP, służba zdrowia i oprogramowanie dla uczelni wyższych) lub pozwolić wejść na nowe rynki.(…)"

Puls Biznesu podkreśla również sukcesy SIMPLE odnotowane ostatnio na rynku edukacyjnym:
(…) W ostatnim kwartale spółka wygrała kilka dużych kontraktów na rynku uczelni wyższych, m.in. informatyzację Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (wartość kontraktu to 4 mln zł) czy budowę platformy e-usług w Politechnice Rzeszowskiej (11,5 mln zł).(…)
Wiceprezes Spółki mówi również o rozszerzeniu oferty SIMPLE o oprogramowanie na zamówienie. (…)Poza gotowymi systemami ERP klienci chcą także zamówić dodatkowe rozwiązania, które zostaną budowane według ich potrzeb. Chcemy wyjść naprzeciw ich potrzebom dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ten dział – wyjaśnia Rafał Wnorowski.

powrót