SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

01-10-2013 -

PULS BIZNESU: SIMPLE CORAZ MOCNIEJ ROZPYCHA SIĘ W PIERWSZEJ PIĄTCE

Spółka SIMPLE po raz kolejny pojawiła się na łamach Pulsu Biznesu. Tym razem Rafał Wnorowski – Wiceprezes SIMPLE, wypowiadał się na temat nowych kontraktów i imponującego portfela zamówień, jaki udało się zdobyć spółce już w pierwszej połowie 2013 roku.


„Liczba i wartość podpisywanych przez nas od początku 2013 roku kontraktów pozwoliły nam zbudować duży portfel nowych ciekawych i rozwojowych projektów. Cieszy nas fakt, że ich wartość, która na dzień dzisiejszy wynosi ponad 25 mln złotych, już ponad dwukrotnie przebija wartość wszystkich umów podpisanych przez spółkę w całym ubiegłym rok, a pamiętajmy, że trzeci kwartał nawet się jeszcze nie skończył — mówi Rafał Wnorowski, wiceprezes spółki.”
„Tylko w pierwszej połowie 2013 r. podpisaliśmy 13 umów z nowymi klientami z sektora publicznego. Do naszych klientów dołączyli m.in. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Akademia Morska w Szczecinie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Instytut Nawozów Sztucznych. Simple złowiło kilka bardzo znanych marek w sektorze komercyjnym, są to np. Toyota Motor Poland, Super-Pharm czy spółka Bel, największy producent trójkątnych serków topionych na świecie i właściciel marek Kiri i Krówka Śmieszka.(…)
(…)Tylko w najbliższych miesiącach Simple będzie miało możliwość zdobycia kolejnych kontraktów, opiewających na kwotę ponad 20 mln złotych. A do tego dochodzi jeszcze nasza bieżąca sprzedaż usług i licencji do obecnych klientów, realizowana zgodnie z przyjętym przez zarząd planem. Nikt z naszej konkurencji nie może pochwalić się tak dużym skokiem w porównaniu z rokiem ubiegłym. Te wyniki udowadniają, że Simple coraz bardziej rozpycha się w pierwszej piątce dostawców na krajowym rynku IT.(…)”


 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna treścią artykułu >>>


 

powrót