SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

28-07-2015 -

Prezes SIMPLE S.A. w serwisie informacji giełdowych o planach Spółki na 2015/2016!

Przemysław Gnitecki Prezes SIMPLE S.A. w rozmowie z Redaktorem serwisu informacyjnego giełdy NEWSERIA Inwestor, którego rozmówcami są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm, analitycy oraz eksperci rynku, mówił o planach spółki, potrzebach rynku oraz ekspansji SIMPLE na nowe rynki.   
Rynek komercyjny dostrzega korzyści wynikające z inwestycji w IT. Coraz częściej małe i średnie przedsiębiorstwa sięgają po rozwiązania klasy ERP, by optymalizować swoje procesy biznesowe. Wzrasta również zainteresowanie takimi rozwiązaniami, jak HCM, BI, APS, MES.  Środki unijne pozwolą firmom z sektora MSP, zwłaszcza tym, które są innowacyjne, jak np. te z branży produkcyjnej, zbudować zaplecze IT potrzebne do skutecznego planowania i monitorowania realizowanych procesów produkcyjnych oraz wzmocnić konkurencyjność na rynku  – mówi Gnitecki.

Spółka SIMPLE prowadzi wstępne rozmowy na temat wdrożenia swoich rozwiązań informatycznych w krajach UE. Chodzi o uniwersalne, niewymagające lokalizacji systemy front office dla wyższych uczelni oraz szpitali. Kraje będące w kręgu zainteresowań należą do Unii Europejskiej, więc podobnie jak Polska korzystają z unijnego budżetu.
Do tej pory eksploatowaliśmy efektywnie rynek polski – zauważa w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Inwestor Przemysław Gnitecki, prezes zarządu oferującej rozwiązania informatyczne głównie dla klientów instytucjonalnych spółki Simple – Natomiast widzimy także potencjał za granicą, Już w tej chwili prowadzimy rozmowy na temat możliwości wdrożenia tam naszych rozwiązań.

Zachęcamy do wysłuchania materiałów wideo, jakie powstały podczas rozmowy z Redaktorem Newseria.
 

powrót