SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

12-01-2017 -

PREZES SIMPLE o planach spółki na łamach magazynu PARKIET: Branża IT liczy na udany 2017 rok

Wartość polskiego rynku informatycznego od kilku lat nieprzerwalnie rośnie – taką sytuację zawdzięczamy m.in. szybkiej reakcji na ewoluujące potrzeby klientów, która w efekcie podnosi konkurencyjność technologiczną i przyczynia się do rozwoju oferowanych rozwiązań jak i kompetencji producentów danych systemów. Dodatkowo nie można zapomnieć o trendach napędzających branże. W chwili obecnej na pewno można do nich zaliczyć rozwiązania mobilne, czy te oferowane w chmurze. Dużym motorem zmian są również wchodzące w życie nowe przepisy prawne, których wprowadzanie zobowiązuje zarówno klientów jak i producentów do dostosowania aplikacji.

Rafał Wnorowski – Prezes Zarządu SIMPLE w materiale dziennika PARKIET odniósł się do planów Spółki oraz  obecnej sytuacji rynkowej producentów i dostawców zintegrowanych rozwiązań informatycznych.

- W pierwszej połowie 2017 r. spółka zaprezentuje nową wersję systemu ERP. Chce mocniej wejść w segment komercyjny. - Nie oznacza to oczywiście zmniejszenia udziału w postępowaniach publicznych, chcemy jedynie uniezależnić się od dotacji unijnych i zbudować stabilną, zyskowną pozycję dzięki rynkowi komercyjnemu. Zamówienia od instytucji publicznych będą dla nas wisienką na torcie.

Więcej na >>

powrót