SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

19-07-2017 -

POWER dla Uczelni - zdobądź dofinansowanie na system informatyczny!

Już ruszył POWER, czyli Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, w ramach którego publiczne i niepubliczne Szkoły Wyższe z obszaru całego kraju mogą ubiegać się o dofinansowanie na kompleksową informatyzację.

Organizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju nabór w ramach Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych potrwa do 05 października.

Sprawdź, z której ścieżki finansowania może skorzystać Twoja Uczelnia:

Aby wnioskować o dofinansowanie, projekt musi obejmować swoim zakresem merytorycznym co najmniej 3 lub 4 (w zależności od ścieżki) moduły poniższych działań, opracowanych w ramach jednolitego Programu Zintegrowanego uczelni:

  1. Moduł programów kształcenia
  2. Moduł podnoszenia kompetencji
  3. Moduł programów stażowych
  4. Moduł wsparcia świadczenia wysokiej jakości usług przez instytucje wspomagające studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy
  5. Moduł studiów doktoranckich
  6. Moduł zarządzania w instytucjach szkolnictwa wyższego.

​W ramach tych modułów dofinansowanie można uzyskać m.in. na: informatyczne narzędzia zarządzania uczelnią: stworzenie centralnego systemu repozytoriów prac dyplomowych, obsługa tzw. programów antyplagiatowych, tworzenie otwartych zasobów edukacyjnych; narzędzia udostępniania informacji i danych o szkolnictwie wyższym tj. wsparcie rozszerzania zakresu informacji przekazywanych przez uczelnie do systemu informacji o szkolnictwie wyższym, wdrażanie systemów wspierania zarządzania finansami oraz informatyczne wspieranie innowacyjnego procesu dydaktycznego.
 

Skorzystaj z puli blisko miliarda zł - sięgnij po sprawdzone
i najczęściej wybierane przez Uczelnie rozwiązanie SIMPLE.EDU!

 << ZADZWOŃ TERAZ! >>
Szybki kontakt: (22) 812-58-98 wew. 200

powrót