SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

04-09-2017 -

Portale ekonomiczne o wynikach i backlogu SIMPLE

Grupa SIMPLE wypracowała w I półroczu 2017 r. 17,8 mln zł przychodów ze sprzedaży, zwiększając je o prawie 0,5 mln zł względem pierwszego półrocza roku ubiegłego i osiągając przy tym 1,3 mln zł zysku EBITDA. SIMPLE realizuje plan rozwoju i zmian optymalizacyjnych, których efektem są zmiany operacyjne w Grupie oraz backlog o wartości ponad 20 mln zł.

Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi publikacjami i komentarzami Zarządu SIMPLE, które pojawiły się w największych portalach ekonomicznych:


MONEY: SIMPLE - Backlog to 20 mln zł, liczymy na dwucyfrowy wzrost wyników w 2017 r.

"Pozyskaliśmy liczne umowy w kluczowych segmentach działalności, ich realizacja powinna przyczynić się do zaraportowania dwucyfrowej dynamiki wyników finansowych za cały bieżący rok. W kolejnych okresach wsparciem dla wyników będzie z pewnością uruchamianie nowych programów operacyjnych" - powiedział prezes Rafał Wnorowski
https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/simple-backlog-to-20-mln-zl-liczymy-na,83,0,2360915.html


BANKIER: Backlog grupy SIMPLE wynosi ponad 20 mln zł

"Nasza aktywność na rynku ma bezpośrednie przełożenie zarówno na rosnącą liczbę wygrywanych postępowań, jak i pokaźną pulę zakontraktowanych prac. Na dzień dzisiejszy mamy w perspektywie kilkadziesiąt nowych kontraktów, które są na bardzo zaawansowanym etapie ofertowania" – powiedział, cytowany w komunikacie, prezes SIMPLE Rafał Wnorowski.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Backlog-grupy-Simple-wynosi-ponad-20-mln-zl-7540906.html


STREFA INWESTORÓW: SIMPLE konsekwentnie realizuje plan rozwoju i zmian organizacyjnych

„Kolejnym czynnikiem, który będzie miał pozytywny wpływ na wynik finansowy jest rosnący portfel zamówień. Dzięki zaufaniu jakim Klienci obdarzyli naszą Spółkę wartość backlogu obecnie wynosi już ponad 20 mln zł.” - komentuje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE.
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20170901/simple-konsekwentnie-realizuje-plan-rozwoju-i-zmian-organizacyjnych


WYBORCZA: SIMPLE - Backlog to 20 mln zł, liczymy na dwucyfrowy wzrost wyników w 2017 r.

"Za dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla Tramwajów Warszawskich Simple otrzyma 5,2 mln zł brutto. To na chwilę obecną największa jednostkowo umowa tego roku. Obecnie spółka uczestniczy w kilkunastu postępowaniach ofertowych, których wyniki powinny być znane w najbliższych miesiącach - w tym w przetargu opiewającym na ponad 6 mln zł"
http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,22309649,simple-backlog-to-20-mln-zl-liczymy-na-dwucyfrowy-wzrost-wynikow.html


CRN: SIMPLE: jest poprawa

„Wynik okresu sprawozdawczego jest daleki od ambicji zarządu spółki i możliwości operacyjnych grupy Simple, niemniej potwierdza możliwość prowadzenia rentownej działalności oraz stanowi optymistyczny prognostyk na przyszłość, w szczególności mając na względzie rosnący portfel zamówień” – komentuje zarząd spółki.
https://www.crn.pl/aktualnosci/simple-jest-poprawa

powrót