SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

08-01-2015 -

PARKIET o SIMPLE: KWARTAŁ ZNOWU BĘDZIE LEPSZY

Przemysław Gnitecki Prezes SIMPLE S.A. na łamach Gazety PARKIET, najbardziej opiniotwórczego dziennika poświęconego gospodarce i rynkowi kapitałowemu, podsumował wyniki finansowe spółki za miniony rok oraz wspomniał o planowanej gratyfikacji dla akcjonariuszy i planach na 2015 rok.
Prezes SIMPLE oczekuje pozytywnych wyników w ostatnim kwartale 2014 roku: „Będą lepsze niż rok temu, a w pozycji przychodów nawet sporo lepsze”.
Spółka stała się najczęściej wybieranym partnerem biznesowym w zakresie wdrożeń Zintegrowanych Systemów Informatycznych w sektorze publicznym. Ilość realizowanych projektów w tym segmencie plasuje SIMPLE na pozycji lidera. Taki status Spółka planuje osiągnąć również w sektorze komercyjnym. Oferowany system ERP jest odpowiedzią na obecne i przyszłe potrzeby przedsiębiorstw z różnych branż.
„Nasz bazowy produkt równie dobrze, po niewielkich dostosowaniach, zaspokaja potrzeby klientów z sektorów przemysłowego, budowlanego czy usług - mówi Prezes. Szacuje, że w tym roku sprzedaż do sektora komercyjnego będzie stanowiła 30-35 proc. przychodów.”

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu.
 

powrót