SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

14-09-2015 -

NOWY PRODUKT DO RAPORTOWANIA W OFERCIE SIMPLE S.A.

Firma SIMPLE S.A. przedstawia NOWOŚĆ w swojej ofercie - wiodące na rynku narzędzie analityczne BI.EXPERT Powered by Qlik, służące do samodzielnej, nieograniczonej pracy z danymi, dzięki czemu użytkownicy mają łatwy dostęp do najważniejszych informacji prezentowanych w niezwykły sposób. 

  • Informacje na temat kondycji finansowej firmy, rentowności prowadzonych projektów dostępne w dowolnym miejscu i czasie!

Aplikacja BI.EXPERT Powered by Qlik umożliwia szybszy wgląd w dane podczas intuicyjnej eksploracji, wspiera inteligentne wyszukiwanie i wizualizacje, pomaga zwiększyć wiedzę dzięki narracji danych i mobilności, a ponadto dzięki swoim funkcjonalnościom, umożliwia lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem na światowym poziomie.

  • Łatwa obsługa, samodzielne tworzenie zaawansowanych raportów i zestawień bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej!

Samoobsługa w aplikacji została przeniesiona na całkowicie nowy poziom skuteczności i elastyczności, przez co firmy są lepiej poinformowane i mogą szybciej działać i reagować.
BI.EXPERT to aplikacja nowej generacji do samodzielnej wizualizacji danych. Umożliwia łatwe  tworzenie pełnego zakresu elastycznych, interaktywnych wizualizacji, które wspomagają intuicyjne odkrywanie i eksplorację danych.

  • Dedykowane analizy i raporty przygotowane w standardowym zakresie

Przygotowane dedykowane analizy, pulpity, modele danych wspierają następujące obszary biznesowe w przedsiębiorstwach:  Sprzedaż, Finanse, Produkcja, Projekty, Personel.

  • Szybkie wdrożenie i szkolenie wprowadzające w obsługę aplikacji
     

Popraw efektywność działu sprzedaży, zwiększ rentowność realizowanych projektów czy zleceń produkcyjnych.

Zamów już teraz darmową prezentację systemu BI.EXPERT

powrót