SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

19-11-2012 -

„Koniec kolejek przed dziekanatami”

W dniu 16 października 2012 roku redakcja Gazety.pl LUBLIN opublikowała artykuł o zmianach jakie nastąpiły w Rektoracie Uniwersytetu Przyrodniczego dzięki wdrożeniu platformy SIMPLE.EDU. UP rozpoczął testy wirtualnego dziekanatu – modułu SIMPLE.EDU umożliwiającego elektroniczną komunikację studenta z Uczelnią.

„Na UP jest już ponad 20 kiosków cyfrowych. Nawet nie trzeba się logować, wystarczy użyć elektronicznej legitymacji studenckiej. Po co to wszystko? Dla wygody studentów. W kiosku można sprawdzić oceny z egzaminu, plan zajęć i informacje o nich, informację o tym, czy zalega się uczelni z opłatami, w końcu - co ważne dla studentów pierwszego roku - lokalizację budynków. Można też wysłać wiadomość do wykładowcy czy dziekanatu. - Poza tym sam dziekanat może np. informować studenta, że właśnie mija termin składania dokumentów dotyczących stypendiów”  - dodaje Agnieszka Wasilak z Biura Promocji Uniwersytetu Przyrodniczego.

To wszystko oczywiście student może sprawdzić też nie ruszając się z domu.

"Wirtualny dziekanat" jest elementem większego systemu zarządzania uniwersytetem - "Nowoczesna Uczelnia". Jego testy potrwają do grudnia. (…) Zdyscyplinuje wykładowców do planowanego przeprowadzania egzaminów. Władze uczelni w komunikacie przypominają nauczycielom o konieczności uzupełnienia w systemie protokołów z letniej sesji egzaminacyjnej - innymi słowy do wpisania ocen.„

Link do pełnej treści artykułu

Więcej o platformie SIMPLE.EDU

Poznaj użytkowników oprogramowania marki SIMPLE

powrót