SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

19-08-2013 -

Kolejne wdrożenie w Uczelni Wyższej zakończone sukcesem !

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie udzieliła pisemnych rekomendacji oprogramowaniu SIMPLE.EDU oraz zespołowi konsultantów, zaangażowanych w realizację usług związanych z projektem.
„Pomimo niezwykle napiętego harmonogramu i krótkich terminów zespół konsultantów (….) zrealizował doskonale wszystkie prace wdrożeniowe systemu SIMPLE.EDU w następujących obszarach:

  • Finanse i Księgowość z rozbudową o moduł do tworzenia raportów, zestawień i analiz finansowych w czasie rzeczywistym (INFO)
  • Majątek Trwały
  • Obrót Towarowy
  • Zarządzanie Personelem

Decydując się na kontynuację współpracy z SIMPLE S.A. kierowaliśmy się przed wszystkim doświadczeniem firmy w zakresie informatyzacji Uczelni Wyższych oraz integracją całego systemu. Poczynając od Finansów i Księgowości poprzez Obrót Towarowy, Majątek trwały, Zarządzanie Personelem oraz część dziekanatową, na wdrożenie której zdecydowaliśmy się w 2013 roku i trwa ono w chwili obecnej.
Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SIMPLE.EDU ze względu na jego elastyczność oraz bogatą funkcjonalność spełniającą specjalne wymagania branży edukacyjnej. ”

Z oprogramowania firmy SIMPLE
korzysta w chwili obecnej 60 Uczelni Wyższych.

powrót