SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

15-01-2018 -

JUŻ W LUTYM KOLEJNA SZANSA NA INFORMATYZACJĘ SZPITALI I UCZELNI W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM!

Już niebawem Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpocznie nabór wniosków w ramach Poddziałania 2.1.2 E-usługi dla Mazowsza.

80% dofinansowanie dla szpitali:
Projekt obejmuje informatyzację służby zdrowia ze szczególnym naciskiem na wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), dostosowujących szpitale do wymogów regulacji prawnych. W ramach poddziałania istnieje możliwość realizowania projektów z zakresu świadczenia usług on-line, takich jak np. rejestracja wizyt, elektroniczne skierowanie, elektroniczna recepta czy elektroniczny dostęp do dokumentacji medycznej. Dofinansowanie mogą uzyskać podmioty lecznicze działające w publicznym systemie ochrony zdrowia, posiadające kontrakt z NFZ.

Nabór dla szpitali startuje już 28 lutego i potrwa do 17 maja 2018r.
 

80% dofinansowanie dla uczelni:
Ponadto w ramach konkursu przewidziane jest również wsparcie informatyczne uczelni  – dzięki dofinansowaniu na wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) do obsługi procesów związanych z edukacją oraz świadczenia usług drogą elektroniczną i podniesienia dostępności, jakości i efektywności kształcenia w regionie, jak np. internetowa rekrutacja, czy e-learning.

Uczelnie będą mogły składać wnioski od 28 lutego do 16 maja 2018r.
 

Skontaktuj się z nami i zdobądź środki
na kompleksową informatyzację z systemem SIMPLE!

Szybki kontakt: (22) 812-58-98 wew. 221
 

powrót