SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

20-10-2014 -

GAZETA WYBORCZA: ELEKTRONICZNA POLITECHNIKA RZESZOWSKA ZA 10 MILIONÓW ZŁOTYCH.

Dziennik Gazeta Wyborcza - Rzeszów, najchętniej kupowana i czytana opiniotwórcza gazeta z regionu podkarpackiego, opublikowała w poniedziałkowym wydaniu informację o podpisanej umowie pomiędzy Politechniką Rzeszowską a warszawską spółką SIMPLE S.A., która wdroży w struktury uczelni Zintegrowany System Informatyczny. Podpisany kontrakt opiewa na kwotę ponad 10 mln. zł (11 mln. zł brutto). Projekt realizowany jest w ramach zadania „ePRz - otwarta platforma e-usług zintegrowana z systemem informatycznym nowej generacji".
„Platforma ePRz to kompleksowy system informatyczny, na który składają się współpracujące ze sobą moduły zapewniające dostęp do e-usług o charakterze informacyjnym, interakcyjnym i transakcyjnym podzielone na cztery obszary problemowe: e-Ksztalcenie, e-Nauka, e-Administracja, e-Wspólpraca. Wszystko, co wiąże się m.in. z dydaktyką, obiegiem dokumentów, działalnością naukowo-badawczą prowadzoną lub koordynowaną przez PRz, a także np. logistyką, kadrami i placami, zostanie spięte w tym systemie w jedną całość. Wdrożone zostaną również 23 nowe usługi elektroniczne, dzięki którym wypracowane zostaną jednolite standardy dotyczące przepływu informacji wewnątrz Politechniki Rzeszowskiej, jak też wymiany z odbiorcami zewnętrznymi.”

„System podniesie jakość obsługi studentów i usprawni komunikację wewnątrz uczelni. Będzie wspomagał kompleksowe zarządzanie uczelnią poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii  informatycznych – wyjaśnia Magdalena Kamler z działu informacji, karier i promocji PRz”

Źródło: Gazeta Wyborcza – Rzeszów
 

powrót