SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

29-12-2017 -

Eksperckie Piątki: UŁATWIENIA W WYSYŁCE POTWIERDZEŃ SALD – OD NOWEGO ROKU MOŻESZ TO ZROBIĆ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ!

Już od nowego roku wszyscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z elektronicznej wysyłki potwierdzeń sald. Przygotowana przez Ministerstwo Finansów zmiana umożliwia rezygnację z dotychczasowej ścieżki, zakładającej konieczność drukowania i wysyłania ich tradycyjną pocztą. Zapraszamy do materiału przygotowanego przez Eksperta SIMPLE oraz Product Managera obszaru Finansowo-Księgowego – Waldemara Tatarewicza.

Elektroniczne potwierdzanie sald z kontrahentami to spora oszczędność czasu i nakładów finansowych, dlatego SIMPLE przygotowało rozwiązanie pozwalające na pełną automatyzację tej operacji. Oczywiście z uwzględnieniem zastrzeżenia Ministerstwa Finansów, że adres e-mail jednoznacznie utożsamia osobę potwierdzającą. Jeśli odbiorca maila odeśle załącznik ze stroną B, informacja ta zostanie odnotowana w systemie, zastępując ręczną ewidencję.

W dobie likwidacji nakładów i środków przeznaczanych na papierowy obieg dokumentów, umożliwienie elektronicznej wysyłki potwierdzeń sald jest kolejnym krokiem w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.

Wszystkich Klientów zainteresowanych takim udogodnieniem i funkcjonalnością zachęcamy do kontaktu z opiekunem handlowym oraz rezerwowania terminów naszych Konsultantów.

–  Waldemar Tatarewicz, Product Manager obszaru Finansowo-Księgowego w SIMPLE S.A.


Chcesz wiedzieć pierwszy - bądź na bieżąco
i zapisz się do newslettera >>powrót