SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

15-12-2017 -

Eksperckie Piątki: Przelew do ZUS jednym poleceniem

Już od pierwszego stycznia zaczną obowiązywać nowe zasady dotyczące sposobu dokonywania wpłat składek. Wpłaty mają być uiszczane na indywidualne numery rachunków składkowych, które ZUS na podstawie składek z ostatniej deklaracji rozliczeniowej rozdysponuje pomiędzy poszczególne fundusze. Ekspert SIMPLE oraz Product Manager obszaru Zarządzanie Personelem – Jarosław Sokalski przygotował podsumowanie najważniejszych zmian nowego formatu przelewów.

To koniec wypełniania i dokonywania kilku przelewów miesięcznie oraz podawania wielu danych, dzięki którym ZUS może zaksięgować i rozliczyć wpłaty. Od nowego roku za pomocą jednego polecenia, łącznie uregulujesz ubezpieczenia społeczne, zdrowotne oraz te trafiające na Fundusze: Pracy, Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych czy Emerytur Pomostowych.

Jeden przelew do ZUS zamiast kliku to niewątpliwie duże udogodnienie dla naszych Klientów. Użytkownicy SIMPLE.ERP będą mogli wykonać przelew do banku bezpośrednio z systemu,  nie tracąc czasu na zliczanie wszystkich kwot składek z raportów płacowych. Taka funkcjonalność jest już dostępna w naszym rozwiązaniu, a Użytkownicy mogą przygotować się do zmian w zasadach dokonywania wpłat składek do ZUS dzięki dedykowanym szkoleniom.

–  Jarosław Sokalski, Product Manager
obszaru Zarządzanie Personelem w SIMPLE S.A.Chcesz wiedzieć pierwszy - bądź na bieżąco
i zapisz się do newslettera >>


powrót