SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.EDU - oprogramowanie dla uczelni wyższych

15-03-2016 -

Analiza i wizualizacja danych biznesowych z BI.EXPERT powered by Qlik

Coraz większa ilość danych gromadzonych często w różnych systemach, sprawia iż analiza biznesowa staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też organizacje z rynku komercyjnego jak i publicznego decydują się na wdrożenie systemu Business Intelligence.

Sprawnie działający system BI jest kluczem do zarządzania firmą produkcyjną. Szybkość dotarcia do danych dostępnych online pozwala budować przewagę firmy w zmieniających się warunkach rynkowych. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z zaawansowanej sprawozdawczości produkcyjnej. 

Firma SIMPLE S.A. swoim klientom proponuje samoobsługową, intuicyjna platformę analityczną, za pomocą której każdy w organizacji może z łatwością tworzyć spersonalizowane raporty oraz dynamiczne dashbordy.

BI.Expert powered by Qlik to przede wszystkim:

  • Wizualizacje metodą "przeciągnij i upuść"
  • Smart Search - Nie wiesz gdzie zacząć szukać? Żaden problem. Po prostu wpisz w okno wyszukiwania wstępną frazę, by Smart Search poprowadził Cię krok po kroku i odkrył powiązania między danymi oraz informacje w miejscach, niebranych dotychczas pod uwagę.
  • Eksploruj dane pochodzące z wielu źródeł - Qlik łączy dane pochodzące z wielu źródeł, również te napływające w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej kompleksowy widok bez utraty wydajności.
  • Storytelling - ułatwia dzielenie się analizami i wnioskami z innymi członkami zespołu i umożliwia bardziej efektywną współpracę.
powrót