SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

01-08-2012 -

Slag Recycling Sp. z o.o. czołowy polski producent kruszyw drogowych rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP

Slag Recycling Sp. z o.o. czołowy polski producent kruszyw drogowych rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP.

Projekt realizowany w Spółce obejmował wdrożenie systemu ERP w obszarach:

Swoim zdaniem na temat oprogramowania oraz korzyści wynikających z przeprowadzonego wdrożenia podzielił się Finance Manager Slag Recycling :

Strategia dywersyfikacji spowodowała, ze  prowadzimy rozproszoną geograficznie działalność, co na pierwszy rzut oka może wydawać się pewnym utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu firmy. Korzystając jednakże z wdrożonego oprogramowaniu SIMPLE.ERP w zakresie obrotu towarowego, sprawnie rejestrujemy w sposób scentralizowany, zakupy oraz sprzedaż, dzięki czemu  możemy precyzyjnie monitorować rentowność poszczególnych produktów jak i oddziałów w których te wyroby są wytwarzane.

Kluczem do sukcesu w branży budowlanej jest dziś ciągły monitoring dyscypliny płatności kontrahentów oraz umiejętność szybkiej obsługi procedur windykacyjnych, co pozwala na uzyskanie jak najwyższej skuteczności w generowaniu przepływów finansowych na poziomie operacyjnym. System SIMPLE.ERP wspiera nas skutecznie w kontroli i zarządzaniu finansami, a także pozwala nam efektywnie zarządzać środkami trwałymi, które w prowadzonej przez nad działalności produkcyjnej mają wysoką wartość i charakteryzują się dużą złożonością.

Firma Slag Recycling Sp. z o.o. należy do czołówki polskich producentów kruszyw drogowych, z ponad trzynastoletnim doświadczeniem w branży. W swojej ofercie posiada kruszywa oraz materiały dla drogownictwa, kolejnictwa i budownictwa (żwir, grysy, kruszywa drogowe oraz tłuczeń kolejowy) o najwyższej jakości. Specjalizuje się również w odzysku odpadów, recyklingu gruzu i rewitalizacji terenów poprzemysłowych.

Spółka Slag od 2002 roku ma wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 i Zarządzania Środowiskiem zgodny z normą ISO 14001:2004. Nagradzana Certyfikatami, przez znane jednostki tj. TÜV NORD, Zakładowej Kontroli Produkcji.

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu procesu produkcji i unowocześnianiu parku maszynowego, z roku na rok Slag Recycling zwiększa swoją wydajność ciągle dbając o jak najwyższą jakość produktów. Przedsiębiorstwo posiada siedem oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski, wyspecjalizowanych w zakresie produkcji.

Pełna treść rekomendacji.

Wdrożenie systemu SIMPLE.ERP zrealizowali konsultanci firmy Simple Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej, która jest wieloletnim partnerem strategicznym SIMPLE S.A.

powrót