SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

18-07-2012 -

SIMPLE w przeglądzie systemów wspierających zarzadzanie COMPUTERWRLD

 

Tegoroczne wydanie Kompendium ERP przygotowane przez redakcję magazynu Computerworldu poświęcone jest kwestii dopasowania oprogramowania wspierającego zarządzanie do potrzeb kilku najważniejszych branż i obsługi ich specyficznych procesów biznesowych.

Ponieważ najlepszym dowodem dopasowania oprogramowania do specyfiki oraz potrzeb danego przedsiębiorstwa są referencje potwierdzające należyte wykonanie wdrożenia, firma SIMPLE S.A. podzieliła się z czytelnikami magazynu opisem projektu realizowanego w firmie Bell - lidera wśród polskich marek kosmetycznych. Wdrożony system został dopasowany do specyfiki działalności oraz faktycznych potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa.

Na temat długofalowych planów spółki Bell realizowanych poprzez system ERP marki SIMPLE, wypowiadał się bezpośredni użytkownik systemu i koordynator projektu odpowiadający za realizację projektu po stronie klienta:

" Istotnym usprawnieniem jest dużo szybszy dostęp do informacji na temat kosztów, źródeł kosztów, a także rentowności produkcji i opłacalności poszczególnych kontraktów"

"W chwili obecnej wiedza na temat opłacalności kontraktu jest dostępna juz na poziomie negocjacji. Wstępna informacja dotycząca minimalnej zyskowności zlecenia jest dostępna już na początku negocjacji. Wykorzystanie systemu SIMPLE.ERP przyniosło także wymierne korzyści w zakresie estymacji zapotrzebowania na surowce i opakowania dla każdego z realizowanych zleceń. Z dużą dokładnością wiadomo jakie środki finansowe należy przeznaczyć na realizację kontraktu."

Pełna treść wywiadu

Firma SIMPLE S.A. od ponad 24 lat z sukcesem realizuje wdrożenia systemów informatycznych. Posiadamy liczne referencje, będące potwierdzeniem naszego doświadczenia – wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu.

Nasz doradca biznesowy chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania

powrót