SIMPLE S.A. - nowoczesne systemy ERP, HCM, CRM, BI!

SIMPLE.PROD - program ERP do zarządzania produkcją

10-06-2013 -

SIMPLE - efektywna Spółka z potencjałem

Redakcja gazety Rzeczpospolita przygotowała zestawienie spółek dywidendowych oraz wskazała czym należy kierować się przy zakupie akcji. Spółka SIMPLE został uznana za jedną z najbardziej rentownych firm dywidendowych.

„Kupując akcje z myślą o zainkasowaniu dywidendy nie powinniśmy kierować się jedynie jej wysokością. Należy zwracać uwagę na firmy, które systematycznie zwiększają przychody i zyski. Właśnie te parametry, a nie wysoka dywidenda powinny być podstawowym kryterium wyboru spółki. (…) Radzimy zwrócić uwagę na wskaźniki ROE (rentowność kapitałów własnych), który pokazuje efektywność firmy.”


SIMPLE S.A. na polskim rynku IT istnieje od 25 lat, jest jednym z najstarszych polskich producentów systemu klasy ERP. Zdobyte doświadczenie, zaufanie do oferowanego oprogramowania oraz kompleksowość oferty SIMPLE, pozwoliły Spółce osiągnąć status jednego z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów informatycznych. Spółka rok rocznie bije kolejne rekordy związane z wynikami finansowymi, tym samym zwiększając udział w rynku. Wysoki wskaźnik rentowności kapitału własnego potwierdza atrakcyjność SIMPLE na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Pełna treść artykułu >>

 

powrót